מופע-תיפוף

אודות ספורט-פרו

 

 

103

חברת sport pro הינה חברה תוססת, צעירה וקראטיבית המתמחה בהפקות תוכן מונחות בעלי אופי יצירתי וספורטיבי, המועברות על ידי צוות מיומן ומקצועי מתחומי הספורט, התיאטרון והיצירה. בהפקות החברה מושם דגש על אלמנטים מעולם הספורט והיצירה המאפשרים ליצור ולשלב חוויה אקטיבית, מרעננת, מגוונת תוך כדי שימוש בתנועה, משחק, אתגר, יצירה, כייף וגיבוש.
החברה מציעה מגוון רחב של אפשרויות הפעלה ותוכן לאירועי חברה, גיבוש, קד"מ, קייטנות ,אירועים בית ספריים, מסיבות פרטיות, השקת מוצרים ועוד ועוד....
החדשנות והמקוריות המלווים כל אירוע, בעלי אופי אומנותי וייחודי המותאמים לקהל היעד לערכים הרצויים ולתקציבים העומדים ברשות המארגנים.
חברת Sport pro הינה בין החברות היחידות בארץ אשר מפיקות מערך פעילות ייחודי החל משלב הרעיון ועד שלב הביצוע המותאם לאופי האירוע תוך כדי מתן ליווי וייעוץ ע"י צוות מקצועי ומיומן.
החברה הוקמה ומנוהלת ע"י מורן נלקנבאום - טניסאית ומאמנת טניס, בוגרת 3 שנים תיאטרון וקולנוע בביה"ס "הדרך".
בעלת נסיון מקצועי רב שנים בהפקת אירועים קטנים וגדולים לילדים ולמבוגרים לארגונים פרטים וציבורים, חברות, קייטנות, ימי הולדת, מסיבות פרטיות, ימי גיבוש, ועוד ועוד....
צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ברעיונות, יצירתיות, יעוץ, ליווי והפקה ברמה הכי גבוהה, בכל סיבה, לכל מסיבה, לאורך כל ימות השנה!

" מחשבה יוצרת מציאות " כמה נכון המשפט אם רק מאמינים בו....
אותי המשפט הזה זורק כל פעם מחדש לדרך חדשה של פיתוח רעיון/יצירה, להתקדם ולפתח את עצמי לכל מיני כיוונים, לחדש להתחדש וכמובן לתת ביטוי ליצירתיות שבי אשר פורצת החוצה.
עם הזמן והשנים החולפות הסכמתי לעשות סיעור מוחות עם עצמי, עם הפחדים שבי והבנתי שהיצירתיות הזאת היא אחת מהחוזקות שבי והיא מתחלקת ל-3 נושאים עיקריים: כישרון , מיומנות וידע .
הגילוי הזה לא קרה ביום אחד, זה תהליך ומוכנות לשים את כל התירוצים והסיפורים הפנימיים בצד, להכיר ולהוקיר את מה שיש בי לתת ורוצה לצאת, מתוך הנסיון והדרך האישית והמקצועית שלי, תוך כדי לימודי אימון נוצרה ההמשכיות שהיא השליחות שלי והיא כולה עבורכם, זה הזמן שתכירו את השרות החדש שלי - BCREATIVE
יש משפט שאומר "כשהתלמיד מוכן המורה מגיע..." ובמקרה שלי, התובנה, ההכרה ופינוי הדרך מהפחדים והסיפורים הלא מקדמים הובילו אותי מ"לא לעשות" ל – "לעשות ועכשיו!"
החשיפה והכנות שלי באים מהמקום הכי נקי, פשוט וטבעי, אני פוסעת בדרך חדשה שאף פעם לא צעדתי בה קודם : ללמד, לאמן ולהרצות מול קהל מקצועי.
אתם בטח אומרים לעצמכם " נו מורן את ? " אז כן, גם לי עדיין יש פחדים, משהו חדש שכזה הוא לגמרי יציאה מאזור הנוחות שלי, אבל אני אוספת את עצמי למען השליחות שאני כ"כ מאמינה בה, מתגברת על כל הרעשים הפנימיים ויוצאת אל האור.
אספר לכם מאיפה הגיע הרעיון של BCREATIVE , "כשהדמיון הוא תחילתה של יצירה .אנחנו יכולים לדמיין כל מה שאנחנו רוצים, אנחנו רוצים את מה שאנחנו רואים בדמיוננו, ולבסוף אנחנו יוצרים את מה שאנחנו כל כך רוצים, למרות ועל אף..."
הרעיון נוצר במוחי לאחר כמעט 10 שנים שאני הבעלים של חברת " ספורט פרו " הקמתי את העסק שלי במו ידי ולבד .
במהלך הדרך הגיע אליי בחור מקסים ושובה לב שאהב מאוד ילדים אבל לא היה לו טיפת נסיון ורקע בפעילויות בתחום הזה, אני זוכרת שהוא ישב מולי ותוך כדי שיחה מייד זיהיתי את החוזקות והפונטציאל שלו, לאחר תקופה קצרה הפכתי אותו ליד ימיני, לימדתי אותו את כל רזי המקצוע מא' ועד ת', איחדנו כוחות ויצאנו למסע מקצועי משותף פחות בשבילי ויותר בשבילו, אני שמחה לספר לכם שכיום יש לו עסק משגשג מצליח וכמובן הנאה ואהבה למקצוע .
זו רק דוגמא אחת קטנה מתוך הרבה חברים וקולוגות בתחום האירועים להורים וילדים ששמחתי ללוות .
בין לבין התחלתי לקבל טלפונים מגננות , מפעילים , מנהלי רווחה שהתייעצו איתי "איך אנחנו יכולים להפעיל?" , "איך ומאיפה אני מתחיל פעילות יום הולדת?" "איך אני מפיק אירוע נושא תוכן?" ובכלל כל מיני שאלות מהעולם הגדול והצבעוני הזה שאף פעם זה לא נגמר ...
הנחיתי את כולם באהבה את חלקם ליוויתי ונתתי מהידע והנסיון שלי ביד רחבה.
זכיתי עם השנים להגיע בזכותם ובזכות הבחור שעבר עימי דרך של 4 שנים והפך את התחביב למקצוע (בלי תעודה או סיום באונברסיטה) היתה לו ולי אונברסיטה של החיים :)
הדרך הארוכה והנסיון הרב שצברתי הכינו אותי למה שחלמתי ב – 3 שנים האחרונות ומתחילה להגשים את השירות החדש שלי  BCREATIVE חידוש מרענן לעולם התוכן המוכר ומציעה לצד שלל אופציות להפקת שמחות ותוכן, גם יעוץ עסקי, הכוונה, סדנאות ובידול.

עוסקת בתחום הפעלות לילדים מזה כעשור, מביאה חידוש מרענן לעולם התוכן המוכר ומציעה לצד שלל אופציות להפקת שמחות ותוכן, גם ייעוץ עסקי, הכוונה, סדנאות ובידול מוניטין, כולל יעוץ והכוונה לבניית העסק וליווי בתהליך ההסתגלות להקמת עסק. 

 

תעודה1 תעודה2 תעודה3 תעודה4
6 תעודה5 curtains