אודות ספורט-פרו הפקות נושאי תוכן


מי אנחנו

103

מורן נלקנבאום בעלים של חב' ספורט פרו המתמחה בהפקה , הפעלה והנחיית אירועים ייחודיים לילדים , מבוגרים חברות וארגונים עם קונספט יצירתי, ערכי ואנרגטי שלא רואים בכל מקום .

החברה הוקמה ומנוהלת ע"י מורן נלקנבאום - טניסאית ומאמנת טניס, בוגרת 3 שנים תיאטרון וקולנוע בביה"ס "הדרך". עם השנים למדה את מקצוע ההפקות וניהול תוך כדי ביצוע בהפקות תצוגות אופנה , שלבה סטיילינג , קריינות ואימון אישי כל זה שילוב של יצירתיות לאירועים ולהפעלות של חב' ספורט פרו .
מזה עשור החברה עוסקת בהפקות והפעלות תוכן המונחות בעלי אופי יצירתי וספורטיבי , המעוברות על ידי צוות מקצועי מתחום התיאטרון היצירה והספורט .
החדשנות והמקוריות המלווים כל אירוע, בעלי אופי וייחודי המותאמים לקהל היעד , לערכים הרצויים ולתקציבים העומדים ברשות המארגנים.
ספורט פרו הינה בין החברות היחידות בארץ אשר מפיקות מערך פעילות ייחודי החל משלב הרעיון ועד שלב הביצוע המותאם לאופי האירוע תוך כדי מתן לווי וייעוץ .
בשנה האחרונה הקמתי מחלקה נוספת Bcreative המספקת שירותי ייעוץ ולווי לבעלי תפקידים בחברות ומפעילים אשר רוצים להפיק בעצמם את האירוע .

תהליך החשיבה להצלחת האירוע שלכם ושלנו

מעניין אתכם לדעת כמה אנו קשובים ללקוח?
אנו מפרקים את המטרה לכמה חלקים כדי שתדעו איך יוצרים אירוע מכוון הצלחה!

תהליך החשיבה היצירתית לאירוע מאופיין בהשראה – דגירה – הכנה –אימות ושכלול, אני לא ארחיב בתהליך אבל אלו השלבים שאיתם אני עובדת באירועים שאני יוצרת מ – 0 וכך ממשיכה לייצר עוד ועוד אירועים והפקות.
יחד עם הלקוח , ניצור , נרכוש רעיונות ולא נגביל את עצמנו וזאת בכדי שנוכל לפעול בבטחון, תשוקה ושפע יצירה.
(“בשביל היצירתיות יש לרתום גם את הרגשות וגם את המחשבות ” ( ג’ורג’ וויילאנט – סופר אשמח להפגש, להקשיב ולהוביל אתכם אל עבר הדמיון וההגשמה שאתם כ”כ רוצים
תוך כדי שמירה על אותנטיות –להיות עצמנו
וכשאני אומרת 'תהיו אתם', אני מתכוונת להיות הכי טובים במה שאתם עושים, ותעשו זאת הכי טוב שאפשר תוך כדי למידה בלתי מתפשרת ויציאה מאזורי הנוחות
ובסופו של דבר, אהבה ותשוקה –שתמיד צריכות להיות לנגד עינינו תוך כדי התחשבות בטובתו ורצונו של הלקוח.

וזאתלתעודה


צרו איתנו קשר


עמוד הפייסבוק שלנו